FAQ

1. Jestem zainteresowany sprzedażą Waszych produktów, co powinienem zrobić?

Właścicieli sklepów, hurtowników i firmy zainteresowane sprzedażą dystrybuowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt z naszym Przedstawicielem Handlowym pod numerem telefonu 501 672 099, bądź o wysłanie emaila na adres hurt@ossodciane.com Po otrzymaniu Państwa zapytania, skontaktujemy się w celu uzgodnienia terminu spotkania, lub sposobu przesłania materiałów informacyjnych.

2. Złożyłem zamówienie w Waszym sklepie internetowym, jak długo będę oczekiwać na przesyłkę?

Odbiór osobisty na terenie Krakowa możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, odbywa się w godzinach 10.00-18.00 w dni robocze.
Dostawy na terenie Polski przy wyborze dostawy za pośrednictwem kuriera,  są realizowane do 24 godzin po złożeniu zamówienia z uwzględnieniem faktu, że zamówienia złożone w piątek, lub dzień poprzedzający święto po godzinie 13.00, będą realizowane w pierwszym dniu roboczym następującym po weekendzie lub święcie.
Przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej, terminy dostaw są zgodne z warunkami oferowanymi przez Pocztę.
Dostawy kurierskie realizowane są za pośrednictwem firmy GLS i DHL . Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia  leżące po stronie dostawcy.

3. Ile zapłacę za przesyłkę?

Dostawa na terenie Krakowa od kwoty 79 złotych jest bezpłatna. Dostawa na terenie Polski od kwoty 150 jest bezpłatna. Poniżej tej kwoty koszty dostaw są następujące: - 9 zł dla przesyłek poleconych Poczty Polskiej - 9 zł dla Paczkomatów - 15 zł dla przesyłek kurierskich - 20 zł dla przesyłek kurierskich za pobraniem

4. W jaki sposób mogę zapłacić za moje zamówienie?

Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego, PayPal lub płacąc przy odbiorze

5. Czy przy składaniu zamówienia musze podawać swój adres mailowy i telefon?

Tak, zależy nam na tym, by mieć możliwość szybkiego kontaktu z naszymi Klientami, na wypadek opóźnień w dostawie, bądź zmian w zatowarowaniu sklepu, które mogą wpłynąć na dostępność niektórych produktów.

6. Dostawa mojej przesyłki się opóźnia, co powinienem zrobić?

O wszystkich opóźnieniach prosimy informować dzwoniąc na numer: 501 672 099  lub pod pisząc na adres: sklep@ossodciane.com

7. Czy otrzymam fakturę VAT na złożone przeze mnie zamówienie?

Tak, do każdej przesyłki dołączamy fakturę VAT. Jest ona jednocześnie dowodem zakupu i podstawą gwarancji.

8. Czy Wasze produkty objęte są gwarancją?

Sprzedawane przez nas akcesoria marki OssoDiCane mają dwuletnią gwarancję na taśmy zdobiące obroże i smycze. Gwarancja nie obejmuje przypadku, gdy obroża lub smycz zostanie pogryziona lub zjedzona przez jej użytkownika Przy zamówieniach prosimy brać pod uwagę fakt, że obroże OssoDiCane posiadają bardzo mocne, ale jednak plastikowe zapięcia , co w przypadku psów bardzo dużych, lubiących ciągnąć na smyczy może spowodować ich pęknięcie . W ofercie OssoDiCane dostępne są obroże wzmacniane, z myślą o czworonogach w przypadku których chodzenie na smyczy nie jest ich najmocniejszą stroną … Zważywszy na fakt, że 100% naszej oferty stanowią towary importowane, termin rozpatrzenia gwarancji, usunięcia wady lub wymiany towaru, może wahać się od kilku dni do kilku tygodni.

9. Czy mogę zwrócić towar, jeśli z jakiegoś powodu nie spełni on moich oczekiwań?

Tak, zgodnie z Ustawą możesz to zrobić w ciągu 14 dni od zakupu pod warunkiem, że towar nie będzie używany lub uszkodzony. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.